Automaatne parkimine

Kõikides EuroParki parklates on võimalik kasutada Autlo automaatset parkimise eest tasumist. Autlo on tehnoloogiline lahendus, mis saab aru, kus auto peatub ja käivitab vajaduse korral ise tasulise parkimise. 

Automaatne parkimine on mugav ja riskivaba. Auto teeb ise kogu töö ära ja saadab sinu mobiiltelefoni selle kohta teavituse (push notification). Soovi korral saad esimese 3 minuti jooksul tsooni muuta või parkimise tühistada. 

Autloga parkides väldid parkimistrahve, mis on tingitud unustamisest jt inimlikest vigadest parkimise alustamisel. Autlo alustab ja lõpetab parkimise ja maksmise iseseisvalt. See toimib ka siis, kui räägid samal ajal telefoniga.

Lisaks säästad raha. Parkimist ei saa peale unustada või vale autot parkida. Tasuta parkimisaja arvestus toimub automaatselt.

Parkimise hind on parkla hinnakirja põhine, lisandub parkimise alustamise tasu 32 senti (sama, nagu mobiilse parkimise puhul). Maksta saab Telia või Tele2 arvega. 

Autlo automaatse parkimise teenuse kasutamiseks on kaks võimalust: mobiiltelefoni rakendus või Autlo seade

Mobiiltelefoni rakendus - tasuta!
Kui Su autol on Bluetooth ühendus, saad automaatset parkimist kasutada Autlo äpiga. Telefoni ja auto Bluetooth peab olema omavahel ühendatud. Autlo jälgib auto Bluetoothi ühendust - ühenduse kadudes alustab parkimise mobiiltelefoni asukohas ning ühenduse tekkides lõpetab parkimise.

Tõmba äpp alla:
App Store / Google Play

Autlo seade
Kui su autos Bluetoothi ühendust ei ole, saad automaatparkimist kasutada auto diagnostikapistikusse (OBD2 port) ühendatud seadmega. Port on olemas alates 2001. a toodetud bensiinimootoriga autodel ja alates 2004. a toodetud diiselmootoriga autodel. Autlo seade maksab 149 eurot, hind sisaldab mobiilside SIM kaarti (kuutasu ja andmeside on ette makstud). Kõiki tegevusi näed Autlo äpis.

Lisainfo ja tellimine www.autlo.com