Meil on Eesti kultuurseim parkla!

16.05.2013

LAUD EuroPargi parklas loob alternatiivseid võimalusi nii kunstiürituste kui ka muude ettevõtmiste korraldamiseks ning pakub vahetut kunstikogemust väljakult möödujale

EuroPargi Tartu mnt 1 parklas, Kunstiakadeemia krundil, on avatud galerii ja tegevuspaik LAUD. Tegu on Kumus avatud näituse “Aedade järelelu” linnaruumiprojektiga.

Valgete seintega galerii asemel märgistab EKA platsil ruumi 56 meetri pikkune STT-katuseelementidest laud, mis “kaetakse” suve jooksul eri sündmustega. Laud värvitakse ning selle juurde ehitatakse ka pingid.

LAUD EuroPargi parklas loob alternatiivseid võimalusi nii kunstiürituste kui ka muude ettevõtmiste korraldamiseks ning pakub vahetut kunstikogemust väljakult möödujale.

See on kohtumis- ja koosolemispaik, kus toimuvad töötoad, näitused, performance’id, filmi- ja muusikasündmused, piknikud ja peod. Külastajad on oodatud Lauda aktiivselt kasutama.

Projekti initsiaatorid ja idee eestvedajad on Eve Arpo ja Grete Veskiväli rühmitusest You Must relax. Kaasautorid: Lauri Eltermaa, Joel Kopli, Koit Ojaliiv, Juhan Rohtla, Ahti Grünberg ja Tõnis Kalve. Helikujunduse loob Taavi Tulev.

LAUD on EuroPargi Tartu mnt 1 parklas 09.septembrini 2013.

Tere tulemast!

Foto: EKA 

Tagasi uudiste lehele

Igale uuele lepingulisele kliendile kingitus!

14.09.2013

Turvalise liiklemise nimel kingime oma uutele püsiklientidele helkurveste!

[...]

Loe veel

Toyota Priuse parkimine 2015 a.

10.12.2013

Mitte miski ei valmista meile rohkem rõõmu kui see, et keskkonnasäästlik mõtteviis leiab järjest rohkem pooldajaid.

[...]

Loe veel