Küpsised aitavad meil osutada teenuseid. Kasutades meie teenuseid nõustute küpsiste kasutamisega. Lähemalt

Lae alla Autlo automaatse parkimise mobiiliäpp ja pargi EuroPark parklates -50%

07.02.2019

Kampaania kehtib kuni 01.03.2019!

Automaatne parkimine aitab vältida parkimistrahve ja säästa raha

 

EuroPark väliparklates pargivad autod ise!

EuroPark koostöös Autlo arendustiimiga on välja töötanud tehnoloogilise lahenduse, mis võimaldab automaatselt parkida ilma parkimisautomaati kasutamata või SMS saatmata. Lahendus tuvastab auto asukoha ning auto peatumisel tasulise parkimise tsoonis käivitab tasulise parkimise.

Teenuse kasutamiseks on vajalik Autlo äpi allalaadimine ja seadistamine oma mobiilis ning Bluetooth ühenduse olemasolu. Tõmba Autlo rakendus App Store´ist või Google Play´st, ühenda Bluetooth, seadista äpp ja ongi valmis! Äpi laadmine ja kasutamine on tasuta. Kui Bluetooth puudub, saab automaatseks parkimiseks kasutada ka Autlo seadet.

Parkimisel pead veenduma, et parkimise alustamine tuvastatakse, st äpp näitab alustatud parkimist õiges tsoonis. Edaspidi teavitab äpp sõnumiga (push notification), kui parkimine algas tasulises alas või tasulise ala läheduses. Palun veendu, et automaatselt valitud parkimistsoon on õige! Kui GPSi vea tõttu valitakse vale tsoon, võib järgneda parkimistrahv. Statistika näitab, et tänase GPSi täpsuse juures valitakse 90% parkimistel tsoon õigesti ja 10% parkimistel tuleb käsitsi muuta. Tühistada ja muuta saab kõiki parkimisi 3 minuti jooksul peale algatamist, tühistatud parkimise eest midagi maksta ei tule.

 

Parkimise hind

EuroPark julgustab kõiki uut ja innovatiivset lahendust proovima pakkudes uutele liitujatele kaheks kuuks 50% allahindluse tavapärasest parkimise hinnast. Parkimise tavahind on parkla hinnakirja põhine. Parkimistasule lisandub mobiilioperaatori poolne parkimise alustamise tasu, 32 senti. Tasu lisandub kasutaja igakuisele mobiiliarvele (ainult Eesti mobiilioperaatori numbriga kasutajad).

NB! Soodustus rakendub pärast mobiiltelefoni rakenduse seadistamist ja parkimise alustamisel.

 

Autloga püsiparkijatele pakub EuroPark lisasoodustust!

Autloga parkimine on mugav ja kui juba kord kasutama oled hakanud, siis vanaviisi parkimine tundub eriti tülikas ja nö 'eilne päev'. Paljud EuroPark'i kliendid on vahetanud tavapärase parkimise automatse parkimise vastu ja naudivad selle mugavust seda igapäevaselt.

Kuna EuroPark hindab oma kliente väga kõrgelt, siis soovime pakkuda püsiparkijatele ka edaspidi soodsamalt parkimise võimalust. Kui uue liituja soodustus on läbi saanud ja sulle on hakanud meeldima meie automaatne parkimine, siis muretsema ei pea:

  • Pikendame sulle soodustust -50%, kui pargid vähemalt 20 korda või 200 tundi kuus.
  • Kui pargid vähemalt 10 korda või 100 tundi kuus, jätkame sinu soodustust tavahinnast 25% ulatuses.

PS! Kampaania ja soodustused kehtivad kuni 01.03.2019.

Soovime sulle head automaatset parkimist!

EuroPark

Automaatse parkimisel on mitmeid suurepäraseid eeliseid võrreldes tavapärase mobiilse parkimisega!

  • Automaatse parkimisega väldid parkimistrahve, mis on tingitud unustamisest parkimise alustamisel. Autlo alustab ja lõpetab parkimise ja maksmise iseseisvalt. See toimib ka siis, kui räägid samal ajal telefoniga.
  • Automaatne parkimine on mugav ja riskivaba. Autlo rakendus teeb ise kogu töö ära, saates sinu mobiiltelefonile parkimise alustamise kohta teavituse. Soovi korral saad esimese 3 minuti jooksul tsooni muuta või parkimise tühistada.
  • Automaatse parkimisega säästad raha. Parkimine lõpetatakse parkimisalalt lahkudes automaatselt, mistõttu ei ole võimalik enam parkimist nö peale unustada.

Vaata lisa: korduma kippuvad küsimused

 

Lisainfo:

Tagasi uudiste lehele

Edukas Eesti Ettevõte 2018

14.03.2019

EuroPark Estonia OÜ 2018 aasta krediidireiting oli "AAA" (Suurepärane)

[...]

Loe veel

Hawaii Express Estonian Cup rattamaratoni sarjaga liitunu pargib soodsamalt!

25.04.2019

Europark - Estonian Cup ametlik parkimispartner!

[...]

Loe veel