Koostöö

Teame parkimisest kõike!

Haldame erineva suuruse ja suunitlusega parklaid ning oleme hästi kursis kõikide nüansside, probleemide ja jooksvate küsimustega, mis parklamajandusega kaasnevad. Meil on Eesti kõige pikaajalisemad kogemused parkimiskorraldajana, mistõttu on meile usaldanud oma parkimiskorralduse Eesti suurimad kaubanduskeskused, riigi olulisimad transpordisõlmed ja loomulikult tuhanded arendajad ning maaomanikud. Iga parkla on erinev. Seetõttu teame hästi, milliste parkimisküsimustega peab tegelema maaomanik, korteriühistu, restoran, kontorihoone, riigiasutus või hoopis suur kaubanduskeskus või transpordisõlm.

EuroPark’i peamisteks tegevusaladeks on parkimisteenuse osutamine ja korraldamine. Parkimist korraldame nii väliparklates kui ka parkimismajades, eesmärgiga pakkuda klientidele kõige mugavamaid parkimisvõimalusi. Lisaks väliparklatele ning parkimismajadele, aitame parkimist korraldada ka korteriühistute territooriumitel ja asutuste ümbruses. Pakume liikluskorraldusteenust ettevõtetele, ühistutele ja ürituste korraldajatele. Lisaks kõigele eelnevale aitame ka parkimistehnikaga, sh tõkkepuusüsteemid, makseautomaadid, erinevad kaardi- ja kupongilahendused, valgustisüsteemid ning vabade kohtade näitamise seadmed. 

Nõustame projektist töötava süsteemini, sh parkimisalade planeerimine, projekteerimine, parkimiskorra väljatöötamine ja haldamine. Investeerime pidevalt parklate arendamisse ning teeme tööd selle nimel, et muuta parkimine klientide jaoks võimalikult lihtsaks ning nutikaks. Toetudes meie pikaajalisele parkimise korraldamise kogemusele pakume lahendusi, mis on kulude mõistes optimaalne ning arvestab ka kliendi ootuste ja vajadusetega. 

Tule ja räägime! Küsimine on tasuta, aga küsimata jätmine võib osutuda oluliseks kuluks.

Oleme rõõmuga avatud koostööle, seega võtke meiega ühendust ja arutame koostöövõimalusi! Kirjuta meile või helista (kontaktid leiad siit).

Üldinfo:
Tel: +372 661 0223
E-mail: europark@europark.ee
Vaata lisaks -> MEIST