Korteriühistutele

Aitame korraldada korteriühistute parkimist

Nõustame ühistut parkimiskorra ja -probleemide osas. Samuti pakume ühistule parkimiskorraldusteenust, mis seisneb liiklusmärkide ja infotahvlite paigaldamises, parkimislubade väljastamises ning regulaarses järelvalves parkimistingimuste täitmise üle. 

Paratamatult iseregulatsioon olukorras, kus sõidukite arv ületab territooriumil teatud piiri, enam ei toimi. Kogemustele tuginedes tuleb nentida, et kinnistu piiramine tõkkepuu- või väravasüsteemiga ei lahenda alati parkimisprobleeme, sest varem või hiljem hakkab ka piiratud kinnistule sattuma sõidukeid, kes ei tohiks seal parkida. 

Korteriühistu parkimise reguleerimiseks väljastame parkimiskaardid või elektroonilise parkimislubade haldusprogrammi, mida saab ühistu ise hallata. Võimaldame korteriühistul ka ise parkimistingimuste üle järelvalvet teostada ning vajadusel leppetrahve väljastada.

Käesoleval hetkel osutame teenust enam kui 90-le korteriühistule Tallinnas, Tartus ning Pärnus, kes kõik on parkimisega seotud probleemidele leidnud seeläbi mõistliku lahenduse. 

Oleme avatud koostööle. Võta meiega ühendust ja arutame koostöövõimalusi. Meie kontaktid leiad SIIT.

Üldinfo:
Tel: +372 661 0223
E-mail: europark@europark.ee
Vaata lisaks -> MEIST