Parkimistehnika

Pikaajalise kogemuse baasil oskame soovitada parima hinna- ja kvaliteedisuhtega parkimistehnikat, olgu selleks ükskõik kui keeruline või lihtne lahendus - tõkkepuusüsteemid, makseautomaadid, kaardilahendused, valgustisüsteemid või vabade kohtade näitamise seadmed. 

Meie tehnikud ja hooldusmeistrid on detailse väljaõppe saanud nutikad asjatundjad, kelle poolt ei jää lahendamata keerukaimgi projektilahendus. Meie suurepärast tiimi hinnatakse kõrgelt ka Soome ja Läti parkimislahenduste väljatöötamisel ja teostamisel.

EuroPark on aastakümnete jooksul teinud koostööd paljude maaomanike ja ettevõtetega, mistõttu oleme saanud korraliku kogemuste-pagasi ka kõige keerulisemates parkimislahendustes. Meie sihiks on luua parimaid lahendusi kvaliteedis järeleandmisi tegemata.

Pakume parkimistehnikale ka järelmaksu ning uute projektide arendustes oleme valmis osalema ka finantseerijana. Ostes oma vajaliku parkimistehnika meilt, võite kindlad olla, et saate parima lahenduse vastavalt vajadusele. 

 

PARKIMISLUBADE HALDUSPROGRAMM

EuroPark on välja töötanud mugava ja kaasaegse täisteenus parkimislahenduse, mis võimaldab igal ettevõttel, korteriühistul, maaomanikul ise mugavalt oma parkimist korraldada. Haldusprogramm on lihtne, loogiline ja ligipääsetav nii arvutist kui ka nutiseadmest. Ainus, mida vajate, on internetiühendus. Ei mingeid tabeleid, ei mingeid pabereid! Programm on paindlik ja seda saab seadistada täpselt Teie vajadustele vastavaks. Parkla omaniku või haldajana saate luua kasutajakontod nii ettevõtetele kui eraisikutele ja määrata kõigile sobivad parkimiso╠âigused ja –kohustused. Meie hoolitseme selle eest, et neid järgitaks!

Programm on loodud Eestis, eestlaste vajadusi silmas pidades ning on ainus omataoline parkimisteenus Baltikumis, millest saavad kasu kõik maaomanikud, ettevõtjad ja eraisikud.

Areneme pidevalt koos tehnoloogia ja trendidega. Hoolitseme selle eest, et programmi teenusega kaasnevad tehnilised lahendused ja tugiteenused oleks esmaklassilised nii täna kui tulevikus.

Võta meiega ühendust ja arutame koostöövõimalusi. Meie kontaktid leiad SIIT.

Üldinfo:
Tel: +372 661 0223
E-mail: europark@europark.ee
Vaata lisaks -> MEIST