Meist

Parkida on lihtne!

Lähtume parkimise korraldamisel põhimõttest ''Parkida on lihtne'', see tähendab:

  • muretut ja mugavat parkimiskorraldust;
  • kergesti hallatavaid innovatiivseid parkimislahendusi;
  • optimaalset parkimiskorraldust muutuvates olukordades;
  • parkimisega seotud informatsiooni lihtsat arusaadavust läbi märgistuse ja klienditeeninduse;
  • sujuvat liikluskorraldust ja parkimiskohtade tagamist parkla külastajatele;
  • positiivseid emotsioone teenuse kasutamisest.

Seisame selle eest, et parkimine oleks kõigile mugav, lihtne, kiire ja kättesaadav! Kõige alus on meie klient, kellest me oma tegevuses lähtume. Mõistame, et meie edu sõltub klientide rahulolust. Oleme avatud koostööle, arengule ja pidevale parendamisele. Tahame olla klientide ja koostööpartnerite esimene valik. Selleks on meil väga paindlik ja kliendikeskne teeninduskultuur ning tahe teha oma tööd hästi. Usume eelkõige ise, et meie poolt pakutav teenus on tõepoolest kõige parem!

OÜ EUROPARK ESTONIA on rahvusvahelisse kontserni kuuluv parkimisteenuseid osutav ettevõte, mis tegutseb Eestis alates 2002. aastast. EuroPark’i äritegevus on olnud edukas ning ettevõtte areng järjepidev. Opereerime enam kui 700 parkimisala ning oleme Eesti suurim eravalduses asuvaid parklaid opereeriv ettevõte. Tugev finantstaust ja omanike toetus annab meile võimaluse olla usaldusväärseks partneriks kõikidele koostööpartneritele ja kinnisvaraomanikele. EuroPark omab ISO 9001:2015 kvaliteedijuhtimise sertifikaati ning meile on omastatud Krediidiinfo kõrgeim reiting AAA. Oleme tänu oma kogemuste pagasile, kliendikesksele, paindlikule ja uuendustele avatud suhtumisele ning kiirele reageerimisvõimele, tõusnud parkimist korraldavate ettevõtete seas Eestis turuliidriks.

VASTUTUSTUNDLIK ETTEVÕTE!

Oleme Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liige ning 2021 aastal läbis ka Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi hindamise, kus ettevõtet tunnustati Hõbetaseme märgisega. Loe lähemalt vastutustundlikust ettevõtlusest SIIT.