Toetame

EuroPark on sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte ja soovib kaasa aidata Eesti kultuuri säilimisele, keskkonnahoiule ning tervislike eluviiside propageerimisele.

Me väärtustame suurepärast meeskonnatööd – need omadused tulevad esile nii jalgpallikoondise FC Levadia kui võrkpallimeeskonna VC Selver Tallinn juures, mille toetaja EuroPark on juba mitmeid aastaid.

Meile on omased ka ambitsioonikus ja entusiasm – omadused, milleta ei kujuta ette saavutussportlasi Ujumisliidus ning Sulgpalliliidus.

Anname omapoolse panuse selleks, et lapsed vähe-kindlustatud peredest saaksid teatris käia ning et Kadrioru unikaalne looduskeskkond Tallinnas säiliks kogu oma ilus muuseumite ja Kadrioru Pargiga.

EuroPark annab oma panuse ka Eesti kultuuri ja ühiskonna arengule.

Meie sõprade ringi kuuluvad nii filmifestival PÖFF, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Kadrioru Fond kui ka Arhitektuurikool. Toetame doonorlust, puudustkannatavaid lapsi, võtame osa sotsiaalsetest aktsioonidest (nt #rooliseiloe jt), jagame pimedal ajal õpilastele helkureid, osaleme IWCT poolt korraldatud heategevusüritustel toetades läbi nende SOS Lasteküla ning Tallinna Tehnikakõrgkooli Jõuluhommiku kaudu MTÜ Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingut ja paljusid teisi organisatsioone.

Pargi EuroPark'is ning annad koos meiega oma panuse Eesti tulevikku!