Eesti Võrkpalli Liit

EESTI VÕRKPALLI LIIT on asutatud 14.12.1923 Eesti Käsipalli Liiduna. Peale Teist Maailmasõda toimus tegevus Eesti NSV Võrkpalliföderatsioonina. Eesti Võrkpalliföderatsiooni tegevus taastati Eesti Käsipalli Liidu õigusjärglasena 01.06.1990. EVF (Estonian Volleyball Federation) on Rahvusvahelise Võrkpalliföderatsiooni (FIVB) liige alates 22.07.1992. EVF on Euroopa Võrkpalli Konföderatsiooni (CEV) liige alates 22.07.1992. EVF liikmelisus Eesti Spordi Keskliidus taastati 17.05.1990. 

Hindame Eesti sporti ja väärtustame meeskonnatööd, mistõttu toetab EuroPark rahvuskoondise mängiaid! 

VC SELVER TALLINN - Audentese Võrkpalliklubi loodi 2000. aastal eesmärgiga pakkuda noortele võrkpalluritele võimalus ennast tõestada ning suurendada Eesti võrkpalli meistriliiga klubide konkurentsi pealinnas ja tekitada seeläbi võrkpalli vastu suuremat huvi.  Audentese Võrkpalliklubi on Eesti üks suurimaid ja edukamaid võrkpalliklubisid, kelle eesmärgiks on profispordi kõrval ka võrkpalli propageerimine ja  noortetöö edendamine.

EuroPark toetab Audentese Võrkpalliklubi SELVER TALLINN esindusmeeskonda. Esindusmeeskonnal on plaanis osa võtta mitmetest tugevatest võistlussarjadest nii Eestis kui Euroopas. Eesmärk on kõikides sarjades üks – olla parim.