Küpsised aitavad meil osutada teenuseid. Kasutades meie teenuseid nõustute küpsiste kasutamisega. Lähemalt

TOETAME

EuroPark on sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte ja soovib kaasa aidata Eesti kultuuri säilimisele, keskkonnahoiule ning tervislike eluviiside propageerimisele.

Me väärtustame suurepärast meeskonnatööd – need omadused tulevad esile nii jalgpallikoondise FC Levadia kui võrkpallimeeskonna VC Selver Tallinn juures, mille toetaja EuroPark on juba aastaid olnud.

Meile on omased ka ambitsioonikus ja entusiasm – omadused, milleta ei kujuta ette saavutussportlasi Ujumisliidus ning Sulgpalliliidus.

Anname omapoolse panuse selleks, et lapsed vähe-kindlustatud peredest saaksid teatris käia ning et Kadrioru unikaalne looduskeskkond Tallinnas säiliks kogu oma ilus muuseumite ja Kadrioru Pargiga.

Meie sõprade hulgas on ka Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, kellega koostöö on ühelt poolt austusavaldus orkestrantide pikaajalisele pühendumisele ja sihikindlusele oma oskuste viimisel kõrgprofessionaalsele tasemele. Teisalt soovime pakkuda enamatele inimestele võimalust leida tee kontserdisaali, saamaks osa maailmatasemel muusikasündmustest, mida ERSO on juba eelmise sajandi algusest eestimaalastele pakkunud.