Edukas Eesti Ettevõte 2018

14.03.2019

EuroPark Estonia OÜ 2018 aasta krediidireiting oli "AAA" (Suurepärane)

 

Rahvusvaheline krediidihindamise ettevõte Creditinfo tunnustab iga-aastaselt tublisid Eesti ettevõtteid, kelle majanduslik seisukord on Creditinfo reitingu järgi suurepärane (AAA), väga hea (AA) või hea (A). Kõrge krediidireiting räägib ettevõtte heast majandusolukorrast, tublidest finantstulemustest ning korrektsest maksekäitumisest. Creditinfo reiting on välja töötatud rahvusvaheliste mudelite põhjal ning on aktsepteeritud nii Eestis kui mujal maailmas.

EuroPark Estonia OÜ-d tunnustas Creditinfo KEHTIVA  KREDIIDIREITINGUGA AAA (Suurepärane). Suurepärase krediidihinnanguga tunnistusele kvalifitseerub vaid 0,6% Eesti ettevõtetest.

"Edukas Eesti Ettevõte" on Creditinfo Eesti AS registreeritud kaubamärk. Creditinfo Eesti AS on 25 aastat Eesti turul tegutsenud krediidiinformatsiooni, riskide halduse teenuseid ja turuinfo lahendusi pakkuv oma ala turuliider Eestis. Eesmärgiks on aidata ettevõtjaid, et saaks teha kiiresti õigeid äriotsuseid, hoida võlgnevused kontrolli all ja kasvatada äri käivet. Creditinfo kuulub rahvusvahelisse Creditinfo Group`i.

Edukas Eesti Ettevõte 2018 tunnistus:

EuroPark Estonia OÜ

Edukas Eesti Ettevõte 2018

Tagasi uudiste lehele

Hawaii Express Estonian Cup rattamaratoni sarjaga liitunu pargib soodsamalt!

25.04.2019

Europark - Estonian Cup ametlik parkimispartner!

[...]

Loe veel

Parkimine Laulu- ja tantsupeo ajal Tallinnas

03.07.2019

Laulu- ja tantsupidu "Minu arm" toob juulikuu esimesel nädalal pea terves Tallinnas kaasa ulatuslikud liikluskorralduse muudatused.

[...]

Loe veel