EuroPark toetab doonorlust!

25.01.2018

Sina loovutad verd, EuroPark maksab Sinu parkimise!

Soovid teha doonorina head ja loovutada abivajajatele verd. EuroPargil on hea uudis kõigile autoomanikest doonoritele! Nimelt soovib EuroPark sinu tuleku kesklinnas asuvasse DoonoriFoorumisse muuta senisest veelgi mugavamaks, kuna enam ei pea sa parkimise pärast muretsema - EuroPark võimaldab sul 2 tundi Rotermanni parkimismajas tasuta parkida!

EuroPark ja Regionaalhaigla verekeskus jõudsid jaanuaris 2018 kokkuleppele, et EuroPark toetab Tallinna kesklinnas asuvat DoonoriFoorumit külastavaid doonoreid 2 tunni tasuta parkimisega Rotermanni parkimismajas.

Doonoril ei ole vaja teha muud, kui pärast vereloovutust teavitada DoonoriFoorumi töötajat, et on auto parkinud parkimismajas ning töötaja annab talle kingituseks parkimiskupongi. Kupongi saab kasutada parkimise eest tasudes, sisestades selle parkimismaja makseautomaati peale tavapileti sisestamist. Makseautomaat arvestab maha Sinu parkimisajast 2h parkimistasu. Kui parkisid vähem kui 2 tundi, saab parkimismajast välja sõita täiesti tasuta.

EuroPark on panustanud Eesti inimeste tervisesse ja heaollu juba aastaid, toetades mitmeid erinevaid spordialasid, kultuurisündmusi ja nüüdsest koostöös verekeskusega ka doonorlust. Kui tänu tasuta parkimisele tuleb DoonoriFoorumisse verd loovutama rohkem doonoreid ning oleme seeläbi aidanud rohkem abivajajaid, on meie eesmärk kuhjaga ära tasunud! EuroPargi soov on doonoritega ühine – aidata abivajajaid!

Teeme koos head - Sina loovutad verd ja EuroPark maksab Sinu parkimise!

 

Kaart, kuidas liikuda DoonoriFoorumist Rotermanni parkimismajja:

Tagasi uudiste lehele

Tule linna ja saa sõbraga kokku! Päriselt!

07.02.2018

EuroPark ja Stig jagavad sõbrapäeval 15000 tundi tasuta parkimist!

[...]

Loe veel

EV100

14.02.2018

Eesti Vabariigi sünnipäeval, 24.veebruaril 2018 EuroPark väliparklates parkimisi ei kontrollita!

[...]

Loe veel