Hawaii Express Estonian Cup rattamaratoni sarjaga liitunu pargib soodsamalt!

25.04.2019

Europark - Estonian Cup ametlik parkimispartner!

Europark Estonia OÜ ja Hawaii Express Estonian Cup rattamaratonide sari lõid ka sellel aastal käed ning panustavad Eesti sporti ja spordielu edendamisse. Sellega on Europark juba kuuendat aastat sarja ametlik parkimispartner.

Eesti esimene ja suurim maastikurattasari on ilmestanud spordiürituste kalendrit juba 16 aastat pakkudes suurematele ja väiksematele rattasõpradele võimalust end proovile panna 8 etapil, mis toimuvad erinevates ilusates paikades üle Eesti. Rattamaratonide sarjas saavad võistlejad valida maratoni ja poolmaratoni distantsi vahel ning need, kes võistelda ei taha saavad looduskauneid radasid nautida ka erinevatel matkasõitudel. Lisaks toimuvad ka traditsioonilised lastesõidud, mis teeb Estonian Cup`i toredaks ajaviitmise võimaluseks kogu perele.

Lisaks paljudele kingitustele ja auhindadele, mis Europark sarja vältel välja paneb, kingib Europark sel aastal -20% soodustust mobiilsel parkimisel kõikidele, kes on registreerinud end Estonian Cup rattamaratonide sarjale.

Registreeri end Hawaii Express Estonian Cup rattamaratoni sarjale SIIT.

Soodustuse saamiseks registreeri end aadressil estoniancup.europark.ee. Registreerimine parkimise soodustuse saamiseks algab esimesel etapi päeval ehk 11. mai 2019.

PEA MEELES:

  • Kampaania kehtivusaeg: 11.05.2019 - 28.09.2019
  • Parkimise soodustuse saamiseks pead olema eelnevalt registreerinud Hawaii Express Estonian Cup rattamaratonide sarjale kogu perioodiks 11.05.2019 - 28.09.2019.
  • Parkimise soodustuse saamiseks pead registreerima oma nime ja telefoni numbri aadressil estoniancup.europark.ee alates 11.05.2019.
  • Pakkumine kehtib mobiilsel parkimisel kõikides Europark`i EP tsooniga tähistatud väliparklates.
  • Liitudes kampaaniaga, nõustud kampaania tingimustega.

 

NB!

  • Europark`il ja Hawaii Express Estonian Cup korraldajatel on õigus kampaania lõpetada igal ajal ennetähtaegselt teavitades sellest koheselt europark.ee ja estoniancup.ee veebilehtedel.
  • Europark kasutab kampaania raames kogutud isikuandmeid ainult kampaania läbiviimiseks ja seni, kuni see on vajalik eesmärgi täitmiseks, milleks isikuandmeid töödeldakse, Europargi õiguste kaitseks või kuni see on õigusaktide kohaselt nõutud. Loe Europark isikuandmete töötlemise põhimõtteid siit!

 Lisainfo:

turundus@europark.ee

Tel: +372 661 0223

www.europark.ee

www.estoniancup.ee

Tagasi uudiste lehele

Parkimine Laulu- ja tantsupeo ajal Tallinnas

03.07.2019

Laulu- ja tantsupidu "Minu arm" toob juulikuu esimesel nädalal pea terves Tallinnas kaasa ulatuslikud liikluskorralduse muudatused.

[...]

Loe veel

Tallinna Merepäevadel osaleja pargib soodsamalt

08.07.2019

Kuni septembri lõpuni pargi kõigis Europargi väliparklates üle Eesti 20% soodsamalt!

[...]

Loe veel