Hobitehnika hoiustamine Tallinna kesklinnas ja nüüd ka Tartus

18.08.2023

Meie oleme juba talveks valmis!
 

Hobitehnika hooaeg hakkab otsi kokku tõmbama ning viimane aeg on mõelda oma väärt masina hoiustamiseks. Isikliku garaaži omada on tänapäeval juba luksus ning ruumi efektiivse kasutamise ja kulude optimeerimise vaatest on igati mõistlik rentida oma hobitehnikale koht just selleks ettenähtud kohas. Loomulikult võib oma väärt masina jätta ka lageda taeva alla, Eesti talved on karmid ja ootamatud ilmaolud võivad kiiresti muuta sõiduki seisukorra halvemaks ning vähendada selle väärtust. Seetõttu on mõistlik viia oma hobitehnika talveks siseruumidesse, et uuel hooajal sellest jälle rõõmu tunda. 

EuroPark pakub võimalust hobitehnika hoiustamiseks nii Tallinna kesklinnas Kalaranna 8, kui ka Tartus linna südames aadressil Paju 2.

Võimalused Tallinnas:

Parkimisala on aiaga eraldatud, varustatud turvakaameratega ning sisenemine toimub ainult meiega eelneval kokkuleppel. Võõrastel isikutel ligipääs puudub.  Parkimisala on stabiilselt soe ja kuiv ka kõige külmemate ilmadega. Soovi korral osutame ka autoabi teenuseid, kuhu hulka kuuluvad:

  • aku laadimise võimalus;
  • rehvide pumpamise võimalus;
  • omaniku soovil auto liigutamine iga 3 nädala tagant.

Võimalused Tartus:

Tartus on võimalik hobitehnika hoiustada Paju 2 parkimismaja korrusparklas. Parkimiskoha hind on soodne, parklasse sisenemine ja parklast väljumine toimub sõiduki registreerimisnumbri alusel. Ühtlasi on Paju 2 mugav parkla ka elektriautode jaoks, laadimisjaamu on piisavalt. Tule pargi oma sõiduvahend mõnusalt varju alla ning suundu jalgsi edasi, südalinn on vaid jalutuskäigu kaugusel. 

Kui soovid rohkem teavet ja broneerida enda sõidukile hoiukoht, siis kirjuta meile europark@europark.ee.

 

  •  

Tagasi uudiste lehele

Võta PÖFF-ist maksimum koos meiega!

02.10.2023

27. Pimedate Ööde filmifestival 3.-19. november

[...]

Loe veel

EuroPark - PÖFFi ametlik parkimispartner

13.10.2023

Nii nagu igal aastal, pakub ka seekord pöffihuntidele parimaid parkimistingimusi EuroPark!

[...]

Loe veel