Mugav ja taskukohane parkimislahendus Riia lennujaama lähedal

02.01.2024

Nüüd on võimalik kasutada uut mugavat lahendust neil, kes on suundumas reisile Riia lennujaamast. [...]

Tänapäeva maailmas, kus iga minut loeb, on mugavus ja turvalisus olulised mitte ainult teekonnal, vaid ka selle alguses. Nüüd on võimalik kasutada uut mugavat lahendust neil, kes on suundumas reisile Riia lennujaamast. Sind ootab kaasaegne mitmekorruselise parkla koos transfeerteenusega Riia lennujaama . 

Mugav asukoht

Parkimismaja asub vaid 10-minutilise sõidu kaugusel Riia lennujaamast. Lisaks pakume 1h tasuta parkimist enne sisse- ja väljasõitu, et saaksite oma reisi alustada või lõpetada rahulikult ning ilma lisakuludeta.

Hinnad, mis teevad reisi kergeks

Vaid 3.50€/24h ja sõiduk on meie valvsa hoole all. Meie eesmärk on pakkuda mitte ainult parkimist, vaid ka mugavust ja turvalisust alates teekonna algusest kuni koju saabumiseni.

Muretu transfeer

Broneeringut tehes on võimalik lisateenusena osta transfeer Riia lennujaama ja tagasi. Ei mingeid muremõtteid ega stressi - ainult nauding enne ja pärast reisi. Transfeeri teenus on saadaval nii minekul kui ka saabumisel, tagades sujuva ja muretu reisi. Transfeeri hind ei sisaldu parkimistasus.

Mugavus igas detailis

437 parkimiskohta, numbrituvastusega sisenemine ja videovalve - kõik selleks, et auto oleks kindla kaitse all. Parkimismaja pakub turvalisust ka igas ilmastikutingimuses.

24/7 klienditeenindus

Mõistame, et reisile minek ja tulek võib toimuda nii päeval kui ka öössel, seetõttu on tugimeeskond saadaval 24/7, et aidata ja vastata teie küsimustele.

Eksklusiivne sooduskood

Pakume EuroParki klientidele ka sooduskoodi - kasuta koodi EuroPark Estonia broneeringu tegemise ajal ja saad kohe 10% soodustust parkimistasult. Lihtsalt sisesta kood ja naudi veelgi taskukohasemat parkimisteenust!

Broneeringu tegemise lihtsad sammud:

  • Broneeri koht parkimismajas aadressil https://europark.shop/
  • Vali kuupäev ja aeg, millal saabud ning lahkud parklast
  • Ära unusta sisestada sooduskoodi EuroPark Estonia broneeringu tegemisel
  • Vajadusel broneeri transfeer. Park&Departi saabumise päeval ja tagasi Riia lennujaama saabumisel saadetakse tekstisõnumi koos veebilingiga transfeeri broneerimiseks. Aktiveeri lihtsalt saadetud tekstisõnumis olev link ja transfeer saabub vaid 5 minutiga.

Meie eesmärk on muuta teie teekond mugavaks algusest lõpuni. Lõõgastuge ja nautige iga hetke reisi algusest kuni hetkeni, mil naasete koju oma autoga.

Tere tulemast Park&Departi - Riia lennujaama lähedal asuv mitmekorruseline parkimismaja, kus iga detail on loodud selleks, et muuta reis mugavaks ja turvaliseks.

Tagasi uudiste lehele

Tasuta käivitusabi Tallinna ja Tartu parklates

05.01.2024

Talvised külmad ilmad mõjutavad autode akusid, tuleme EuroParki parklates Sulle appi, kui auto enam ei käivitu.

[...]

Loe veel

Uus Eesti tehnoloogia lubab vähendada Tallinnas 15 Lauluväljaku jagu parkimiskohti

16.01.2024

Mainor Ülemiste AS ja EuroPark käivitasid Ülemiste City’s uudse tehnoloogiaga parkimislahenduse, mis kärbib tühjade parkimiskohtade arvu 30% .

[...]

Loe veel