Parkimine Laulu- ja tantsupeo ajal Tallinnas

03.07.2019

Laulu- ja tantsupidu "Minu arm" toob juulikuu esimesel nädalal pea terves Tallinnas kaasa ulatuslikud liikluskorralduse muudatused.

Suurimad liikluspiirangud kehtivad laupäeval, 6. juulil laulupeo rongkäigu ajal. Muudatusi parkimiskorralduses ja tänavatel on aga terve nädala jooksul.

Põhilised liikluse ja parkimise ümberkorraldused Tallinnas puudutavad Kalevi staadioni, Tallinna Lauluväljaku ja rongkäigu trajektoorile jäävaid piirkondi.

Ümberkorraldused hõlmavad tervet peonädalat ehk juuli esimest nädalat ja kestavad kuni pühapäeva, 7. juuli õhtuni välja.

Piirangud Kalevi staadioni ümbruses 1.-5.juulini! 

Juhkentali tänav Tallinnas on suletud liiklusele 4. juulil kell 13.00 kuni 23.00 ja 5. juulil kell 9.00 kuni kell 23. Ühistranspordile ja korraldajate eriloaga sõidukitele keeld ei kehti.

1. juulist kella 7-st kuni 5. juulini kell 23 on suletud Võistluse tänav, Herne tänav Staadioni tänavast kuni kergejõustikuhallini, Staadioni tänav ja Püssirohu tänav. 

1. juulist kell 07.00 kuni 5. juulini kell 23.00:

Võistluse tn – muudetud Filtri tee poolt ühesuunaliseks, parkimine on keelatud, v.a ainult eriloaga tänava vasemal teepoolel kuni Võistluse 23 majani, peatumine alates Võistluse 23 majast kuni Püssirohu tn-ni on keelatud. Alates Püssirohu tn-st Võistluse tn pikendusele (Staadioni tn poole) on läbisõit suletud.

Püssirohu tn – muudetud Võistluse tn poolt ühesuunaliseks, peatumine vasakul teepoolel on keelatud, parkimine paremal teepoolel on lubatud ainult eriloa alusel.

Herne tn – peatumine keelatud Kergejõustikuhalli ümbruses kuni 5. juulini 24:00.

Juhkentali tn – erilubadega autobusside peatumine Staadioni-Püssirohu lõigul mõlemal sõidusuunal osavõtjate sisenemiseks/väljumiseks on erandkorras lubatud, erilubadega reisibusside parkimine toimub parempoolsel sõidurajal lõigul Püssirohu tn-Rimi (ülekäigurada).

Staadioni tn – 30. juunist kuni 5. juulini avalikuks liikluseks ja parkimiseks suletud, v-a erilubadega sõidukid.

Ümbersõidu skeem Kalevi staadioni lähistel Juhkentali 1 / EP2 ja Juhkentali 19 / EP32 parklatesse:

 

 

Tagasi uudiste lehele

Tallinna Merepäevadel osaleja pargib soodsamalt

08.07.2019

Kuni septembri lõpuni pargi kõigis Europargi väliparklates üle Eesti 20% soodsamalt!

[...]

Loe veel

Apollo kino piletiga parkimine tasuta

17.07.2019

Solarise parkimismajas on terve juulikuu Apollo kino külastajale 3h parkimist tasuta!

[...]

Loe veel