EuroPark annab oma panuse Samsung Digipass'is osalevate noorte arengusse

20.12.2018

Kehtna kutsehariduskeskuse info- ja kommunikatsioonitehnoloogia eriala kolmeliikmeline meeskond on välja valitud osalema Samsung Digi Pass programmis, mis annab osalejale vajalikud oskused äriplaani koostamisel ja selle tutvustamisel žürii liikmetele. Õpilased on välja tulnud ideega tuua turule uus ja innovaatiline parkimiskohtade broneerimise süsteem ParkingSys. „ParkingSys“ meeskonda kuulub kolm noormeest, 16-aastane Jarek Viirlaid, 17-aastane André Ainsar ja 17-aastane Riho-Richard Tadr.

 

Meie digiprojekt on mobiiläpp, millega saab ülevaate vabade parkimiskohtade kohta kaubanduskeskustes ja muudes avalikes parklates. Näeme, et see on igapäevaelus vajalik lahendus, kuna kesklinnas on sageli tipptunnil ja ka ürituste ajal probleeme parkimiskohtade leidmisega. Meie rakenduses saab endale parkimiskoha broneerida ning olla kindel, et kontserdile või kino minnes on parkimiskoht sulle kindlasti ka olemas,“ kirjeldas võistlusideed meeskonna juht André Ainsar. „Uuenduslikuna saaks suurematesse parklatesse teha check-in'i nagu näiteks lennujaamas. Usume, et meie rakendus aitab parkimise muuta inimeste jaoks lihtsamaks ja mugavamaks,“ lisas ta.

 

„Oma plaaniga Samsung Digi Passi jõudnud noored pöördusid meie, kui parkimise turuliidri poole saamaks tagasisidet ning nõuandeid projektiga edasi liikumiseks. Loodame, et saame olla nõu ja jõuga noortele toeks projektis osalemiseks,“ kommenteeris projektis osalemist ja mentorlust EuroPargi turundus- ja kommunikatsioonijuht Kristel Kongas. „Jagame hea meelega oma aastatega kogunenud teadmisi nii parkimisest, parkimise korraldamisest kui ka erinevatest parkimisega seonduvatest IT projektidest,“ lisas Kongas, kelle sõnul tööandja seisukohast on see kindlasti lisaväärtus, kui noortel tööle kandideerijatel on CV-s praktiline erialane kogemus.

Kehtna kutsehariduskeskuse ParkingSys meeskond

Tagasi uudiste lehele

Edukas Eesti Ettevõte 2018

14.03.2019

EuroPark Estonia OÜ 2018 aasta krediidireiting oli "AAA" (Suurepärane)

[...]

Loe veel

Hawaii Express Estonian Cup rattamaratoni sarjaga liitunu pargib soodsamalt!

25.04.2019

Europark - Estonian Cup ametlik parkimispartner!

[...]

Loe veel