Küpsised aitavad meil osutada teenuseid. Kasutades meie teenuseid nõustute küpsiste kasutamisega. Lähemalt

Autlo - automaatne parkimine

Mobiilse parkimise uue põlvkonna täisautomaatne lahendus muudab parkimise veelgi mugavamaks!

Kõikides EuroParki väliparklates on võimalik kasutada Autlo automaatset parkimise eest tasumist. Automaatne parkimine on EuroPark'i ja Autlo meeskondade poolt koostöös väljatöötatud unikaalne tehnoloogiline lahendus, mis saab aru, kui auto on jõudnud tasulise parkimise tsooni ning auto peatudes käivitab ise tasulise parkimise. Parkimistsooni jõudes teavitab äpp sind parkimissessiooni algatamisest. Parkimistsoonist lahkudes lõpetab äpp ise parkimise saates sellekohase teate sinu mobiiltelefonile. Soovi korral saab esimese 3 minuti jooksul tsooni muuta või parkimise tühistada.

 

Autlo automaatse parkimise teenuse kasutamiseks on kaks võimalust: Autlo äpp või Autlo seade

Teenuse kasutamiseks on vajalik Autlo äpi allalaadimine ja seadistamine oma mobiilis ning Bluetooth ühenduse olemasolu. Tõmba Autlo rakendus App Store´ist või Google Play´st ning registreeru kasutajaks. Ühenda Bluetooth, seadista äpp ja ongi valmis! Äpi laadmine ja kasutamine on tasuta. Kui Bluetooth puudub, saab automaatseks parkimiseks kasutada ka Autlo seadet.

 

Automaatse parkimisel on mitmeid suurepäraseid eeliseid võrreldes tavapärase mobiilse parkimisega!

  • Automaatse parkimisega väldid parkimistrahve, mis on tingitud unustamisest parkimise alustamisel. Autlo alustab ja lõpetab parkimise ja maksmise iseseisvalt. See toimib ka siis, kui räägid samal ajal telefoniga.
  • Automaatne parkimine on mugav ja riskivaba. Autlo rakendus teeb ise kogu töö ära, saates sinu mobiiltelefonile parkimise alustamise kohta teavituse. Soovi korral saad esimese 3 minuti jooksul tsooni muuta või parkimise tühistada.
  • Automaatse parkimisega säästad raha. Parkimine lõpetatakse parkimisalalt lahkudes automaatselt, mistõttu ei ole võimalik enam parkimist nö peale unustada.

 

Teenuse hind

  1. Parkimise hind on sama, mis mobiilsel parkimisel (märgitud liiklusmärgil parklasse sisenemisel või parkimisautomaadil).
  2. Automaatne parkimine töötab vaid Eesti mobiiltelefonioperaatorite lepingulistel klientidel.
  3. Parkimisele lisandub parkimise alustamise tasu 32 senti.

 

Tõmba äpp alla:
App Store / Google Play

Lisainfo: www.autlo.com

UUDIS:

Alates 30.01.2020 on võimalik makse teisel kasutajal üle võtta (Juhul, kui ühel autol on mitmeid kasutajaid). Eelnevalt tuleb aga teha äpi uudendus. Lisainfo SIIN.