Küpsised aitavad meil osutada teenuseid. Kasutades meie teenuseid nõustute küpsiste kasutamisega. Lähemalt

EuroPark laiendas Autlo numbrituvastusega parkimise ka Rävala parkimismajja

05.09.2017

Pargi mugavamalt kui varem, pargi Autloga!

Kui senini said automaatse numbrituvastusega parkimise mugavusi nautida vaid väliparklates ja Solarise parkimismajas parkijad, siis nüüd saavad seda ka Rävala parkimismaja kliendid!

Solaris Keskuse parkimismaja numbrituvastusega parkimine oli EuroPark’ile pilootprojektiks, mille lansseerisime edukalt 2017 aasta esimeses pooles. Projekt on poole aasta jooksul ennast tõestanud ning kliendid on uue mugavusteenusega väga rahul. Laiendasime numbrituvastusega parkimise meie teise suuremasse, Rävala puiesteel asuvasse parkimismajja käesoleva aasta augustis ning kliendid on selle juba kenasti omaks võtnud. Kasutajate hulk suureneb igapäevaselt. Lähiajal planeerime seadmed paigaldada ka Tartus asuvasse Tasku keskuse parkimismajja ning teistesse suurematesse parkimismajadesse,“ sõnas EuroPark turundus- ja kommunikatsioonijuht Kristel Kongas.

Lisaks parkimismajadele võimaldab Autlo automaatselt parkida ka väliparklates, mis töötab mobiiltelefoni Bluetooth seadme abil või selle puudumisel Autlo seadme abil.

Numbrituvastusega parkimine on uus ja innovaatiline lahendus, mille on välja arendanud Autlo ja EuroPark meeskonnad üheskoos pakkumaks kõikidele EuroPark parklates parkijatele võimalikult mugavat parkimiskogemust. Laadides alla Autlo rakenduse ning sisestades auto registreerimisnumbri esmasel seadistusel on võimalik koheselt teenust kasutama asuda. Rakendus saab aru, kui auto on jõudnud tasulise parkimise tsooni ning käivitab väliparklas parkimise või tõstab parkimismaja tõkkepuu. Tasu arvestus lõppeb parklast väljudes, millest äpp annab märku, saates teavituse sinu mobiilile. Loe detailsemat infot siit!

Enam ei pea sa muretsema, kas oled hoidnud parkimispileti alles või kas ikka võtsid parkimise maha parklast minema sõites - Autlo teeb selle töö ära sinu eest!

Lae äpp alla siit:

 

Pargi mugavamalt kui varem, pargi Autloga!

Tagasi uudiste lehele

Alates 15. septembrist opereerib parkimist Zelluloosis EuroPark

18.09.2017

Parkimiskorralduse muutumisega Zelluloosis on piirkonda lisandunud 3 erineva hinnaga parkimistsooni

[...]

Loe veel

EuroPark - Edukas Eesti ettevõte 2017

29.09.2017

EuroPark Estonia on hinnatud majandus-, finants- ja maksekommete koondhindega suurepärane (AAA)

[...]

Loe veel