EuroPark pakub Tallinna parkimishindadele soodsat alternatiivi

01.01.2016

Rohkem kui 6000 kohaga parklavõrgustik on mugav ja soodne võimalus kesklinna äride ja teenusepakkujate külastamiseks.

Aasta 2016 algas tallinlaste jaoks parkimishindade olulise tõusuga. Eraparklate turu liider EuroPark tagab inimliku alternatiivi linnatänaval parkimisele – rohkem kui 6000 kohaga parklavõrgustik on mugav ja soodne võimalus kesklinna äride ja teenusepakkujate külastamiseks.

EuroPark Estonia OÜ tegevjuht Karol Kovanen kinnitab, et EuroParki huvi on jätkuvalt võimaldada mõistliku hinnaga parkimist nii, et inimestel säiliks võimalus pealinna keskust ka autoga külastada. „Linna 5 eurone tunnihind südalinnas on ilmselgelt kohalikule rahakotile liiast. Õilis eesmärk autod kesklinnast eemale peletada võib päädida sellega, et nii mõnigi külastus kesklinna jääb lihtsalt tegemata,“ tõdeb Kovanen ning ärgitab teenusepakkujaid ja maaomanikke ühendust võtma: „Soovime süvendada koostööd kesklinna äridega, et koos leida klientidele parkimiseks parimad võimalused.“

Kovanen lisab, et EuroPark korrigeerib hindu vastavalt nõudlusele: „Kui tekib vabade kohtade puudus, siis peame ilmselt hinda tõstma, aga liigne tormakus või ahnus parkimise hinnatõusuga kaasa minna võib pikemas perspektiivis bumerangina lüüa. Kui tahame, et pealinna südames pulbitseks aktiivne elu, peavad olema tagatud mõistlikud parkimisvõimalused. Kindlasti ei pea kesklinnas olles väikseid vahemaid autoga läbima ja järjest uusi parkimiskohti otsima. Tasub jätta auto näiteks mõnesse südalinna parkimismajja ja pisut jala käia.“

EuroPark haldab Tallinnas 9723 parkimiskohta, millest vana-, süda- ja kesklinna piirkonnas on üle 6000 koha. EuroParki vanalinna piirkonna parkimishinnad on keskmiselt 47% soodsamad kui linnatänaval ja südalinna parklates on hinnavõit 55% võrreldes tänaval parkimisega.

Nutikas hinnavihje: Vanalinna minnes on kõige soodsam jätta auto EuroParki Suurtüki tänava mahukasse parklasse päevahinnaga 2 eurot. Parklast on igasse vanalinna punkti jalgsi vähem kui 12 minuti maa.

Head parkimist EuroParki soodsates parklates!

EuroParki parklates ja parkimismajades on hind mitu korda soodsam kui Tallinna tänaval parkides!

Tänaval parkimise hind vanalinna tsoonis: 1 h 6 € / 24 h 144 
EP parklate hind vanalinna tsoonis: 1 h 23.80 € / 24 h 2–20 

Tänaval parkimise hind südalinna tsoonis: 1 h 4.80 € / 24 h 115.20 
EP parklate hind südalinna tsoonis: 1 h 0.503.80 € / 24 h 420 

EuroParki parkimismajades hind 2 korda odavam kui tänaval:
Rävala, Tornimäe, Rotermanni parkimismajades 1 h / 2.40 
Solarise parkimismajas parkimispileti märgistamisel kaupmehe juures 1 h / 2 

Vaata linna parkimistsoonide ja EuroParki parklate asukohti siit.

Tagasi uudiste lehele

Jagame 3000 h tasuta parkimisaega!

26.01.2016

Märka tänaval siniste jopedega EuroParki töötajaid ja astu ligi :)

[...]

Loe veel

Raadiomäng HIT FMis

02.02.2016

01.-05.02 HIT FMis raadiomäng EuroParki auhindadele!

[...]

Loe veel