EuroParki abil rajatakse Linnu teele moodne spordiväljak

09.05.2024

EuroPark on koostöös jalgpalliklubiga FC Flora käima lükanud põneva projekti, millelt laekuv tulu suunatakse edasi noorte liikumisvõimaluste avardamiss[...]

Kohas, kus korraldatakse sündmusi ning saab kokku suur hulk inimesi, on kõige muu kõrval vaja mõelda ka parkimisvõimalustele. Selle eest on Eestimaa erinevates otstes juba aastaid hoolt kandnud EuroPark. 
Nüüd on ettevõtte koostöös jalgpalliklubiga FC Flora käima lükanud põneva projekti, millelt laekuv tulu suunatakse edasi noorte liikumisvõimaluste avardamiseks– parkimistasudelt kogutava rahaga toetatakse Tallinnasse Linnu tee 11 rajatava uue spordiväljaku valmimist.

Parkimises kord majas, projektidele vajalik lisaraha olemas

Tallinnas Linnu teel asuva FC Flora Kotka staadioni ümbruses korraldab parkimist EuroPark. FC Flora andis omapoolse heakskiidu projektile, mille kohaselt suunatakse parkimiselt laekuv sümboolne tasu igati õigesse kohta - laste ning noorte liikumisse. 

Antud samm on hea näide sarnastes valdkondades toimetavate klubide või vabaajakeskuste jaoks, kes saavad sel moel tegutsedes korra majja enda hoonete ümber valitseva parkimiskorralduse osas ning ühtlasi teenida vahendeid enda plaanides olevate projektide tarbeks.

”FC Flora hoolekogu võttis vastu otsuse, et parkimisest saadav tulu suunatakse lastele vaba aja veetmise võimaluse loomiseks. Koostöös EuroParkiga sai ideed mugavalt realiseerima asuda, sest ettevõttel on olemas pikaajaline kogemus parkimise korraldamisel, tehnilised teadmised ja kiire valmisolek,“ ütles FC Flora tegevjuht Sergei Hohlov-Simson.

Spordiväljak loob vajaliku meeskonnatunde ja lähendab

FC Flora Kotka staadioni parkla kõrvale rajatakse mõõtmetega 30 x 14 meetrit väljak ehk rahvakeeli jalgpallipuur, mida ümbritsevad turvalised võrgud.

 „EuroPark on panustanud Eesti inimeste tervisesse ja heaollu juba aastaid, toetades mitmeid erinevaid spordialasid, kultuurisündmusi ja nüüd aitame rajada jalgpallipuuri. Kui tänu meie toetusele möödub selle rajamine muretumalt ning seeläbi suudetakse sihtrühma lastele pakkuda rohkem kvaliteetset aega, vahvaid tegemisi ja rõõmu, on meie eesmärk ennast ära tasunud,” ütles EuroParki arendusjuht Käroly Hein. 

Loodav mänguala on mõeldud eelkõige FC Flora treeningutel käivatele lastele, keda on ühtekokku üle tuhande. Miniväljak võimaldab vaba aega sportlikult sisustada ning suurendada meeskonna- ja klubitunnet.

Tagasi uudiste lehele