EuroPark ja IRONMAN Tallinn

03.08.2022

6.-7. augustil toimub IRONMAN Tallinna triatlonfestival

Tänavu viiendat aastat toimub Tallinnas rahvusvaheline triatlonfestival IRONMAN, kus lisaks meie enda tublidele triatleetidele sukelduvad võistlusesse üle 3500 rahvusvahelise osaleja. EuroParkil on rõõm juba teist aastat anda oma väike panus selle proovile paneva ja meeleoluka spordisündmuse toimumisse. 

6. augustil toimuv IRONMAN Tallinn võistlus algab 3,8 kilomeetrise ujumisdistantsiga Harku järves, jätkub 180,2 kilomeetrise rattadistantsiga, mis viib osalejad pealinnast välja ümbruskonna asulatesse ja läbi linna Lennusadamasse ning lõpeb 42,2 kilomeetrise jooksumaratoniga, mis koosneb neljast ringist pealinna tänavatel sisaldades ka väljakutsuvat kuid meeleolukat vanalinna lõiku. 7. augustil toimub ka IRONMAN Tallinn 70.3 võistlus, kus osalejad läbivad poole lühema distantsi. 

Võistluse toimumise päevadel on Tallinnas ja selle lähiümbruses piiratud nii parkimist, autoliiklust kui muudetud ka ühistranspordi sõidugraafikuid. Detailsed Tallinna ja Harjumaa liiklusmuudatuse kaardid leiad SIIT. 

Ürituse ajal saab liikluskorraldust puudutavat teavet ka korraldaja infotelefoni numbril 5357 0800 (Tallinn) ja 5377 3323 (Harjumaa). 

Tagasi uudiste lehele

EuroPark rajab elektrilaadijate võrgustikku

09.01.2023

Valitud EuroPark parklates on nüüd võimalik elektriautot laadida

[...]

Loe veel

Parkimine maksab liiga vähe!

31.03.2023

Parkimise korraldamine kui psühholoogiline kommunikatsiooniprojekt.

[...]

Loe veel