Koostöös Haljala vallaga alustame tasulise parkimise korraldamisega

07.06.2024

2024. aastal on Võsul parkimine tasuline alates 10. juunist. Parkimise eest tuleb maksta kuni 15. septembrini.

Haljala vald on otsustanud alates käesolevast suvest muuta Võsu alevikus parkimine suvehooajal tasuliseks. Parkimine on tasuline Eha tänavast kuni Rakvere tee sillani (aleviku keskosa). Tasulist parkimist rakendatakse ka teede ja tänavate ääres asuvatele parkimiskohtadele ning kõikidele avalikele parklatele nimetatud piirkonnas. 

Parkimistasu määraks on 2,50 eurot ühe parkimise tunni ning 15 eurot 24 tunni parkimise eest. Parkimistasu maksmisel arvestatakse alates kuue tunni täissaamisest parkimistasuks 1 päeva parkimistasu määr, kui parkimine toimub katkematult. Parkimine on tasuline kõikidel nädalapäevadel ööpäev läbi. Mootorsõiduki ja selle haagise juht peab parkimistasu maksma enne või vahetult pärast parkimise alustamist.

Parkimise eest on võimalik tasuda saates SMS, EuroParki, Pargi.ee ja Parkman äpi vahendusel. M-parkimise tsoon: VOSU. Rannaparklas on võimalik tasuda parkimise eest makseautomaadis müntidega või pangakaardiga. Vaata asukohta.

Palume Võsu külalistel ja kohalikel elanikel olla tähelepanelikud ning juhinduda liikluskorraldusvahenditest ja parkimiskorralduse infotahvlitest.

 

Rohkem infot: https://www.riigiteataja.ee/akt/427042024051  

Tasuline parkimisala alates 10. juunist 2024.

Tagasi uudiste lehele

EuroPark rakendus on saadaval

10.06.2024

Siin ta on, meie enda oma mobiilirakendus – nüüd ka Eestis!

[...]

Loe veel

OTSIME PARKIMISKORRALDAJAT HAAPSALLU!

14.06.2024

Tule kandideeri!

[...]

Loe veel