Otsime Tallinnasse Kliendikonsultanti!

19.06.2020

Seoses töömahu suurenemisega otsime Tallinna kontorisse rõõmsameelset ja tegusat Kliendikonsultanti.

Sinu peamiseks hooleks saab olema igapäevane kliendisuhtlus (kõnedele ja e-mailidele vastamine), klientide vastuvõtt, parkimislubade haldamine ja väljastamine ning trahvi kaebuste käsitlemine.

Ootame just Sind, kui

  • Oled positiivse ellusuhtumisega ning suudad ka pingelistes olukordades rahulikuks jääda.
  • Oled hea suhtlemise- ja eneseväljendamise oskusega nii kõnes kui kirjas. Sul on hea vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil ning eesti keele vaba väljendus nii kõnes kui kirjas.
  • Sinu soov on teha klienditeeninduse tööd hästi, oled kliendile orienteeritud ning Sul on olemas ka eelnev klienditeenindusealane töökogemus.
  • Sulle on iseloomulik initsiatiivikus, iseseisvus ning analüütiline mõtlemine. Omad organisatoorset võimet asjaajamise korraldamisel. Sul on oskus planeerida aega ja koordineerida tegevusi, suudad kokkulepitud tegevused õigeaegselt ellu viia.
  • Sinu arvuti kasutamiseoskus on vähemalt kesktasemel ning suudad kiirelt omandada erinevate programmide põhitõed oma tööülesannete täitmiseks.

Meie juures ootab Sind

Mitmekülgne ja põnev töö lahedalt professionaalses ja teotahtelises kollektiivis, hubane töökeskkond, tööalane väljaõpe, erialased koolitused ning enesearendamisvõimalused. Katseajal töötasu 1150 eurot bruto ning pärast edukat katseaja läbimist 1400 eurot bruto.

Kui omad positiivset ellusuhtumist, soovi areneda ja tahet olla oma ala parim ning meie tegevuskirjelduse põhjal tekkis tunne, et kliendikonsultandi ametikoht on Sulle sobiv ja ainuõige, oled meie meeskonda oodatud!

Kandideerimisavaldusi ootame kuni 13.07.2020 ja sobiva kandidaadiga võtame ise ühendust.

Töö asukoht: Tallinn
Tööaeg: Täiskohaga
Alustamise aeg: Esimesel võimalusel
Kontakt: Kristiina Romanovskiy, klienditeenindusjuht: kristiina@europark.ee

EuroPark Estonia OÜ on Eesti suurim parkimisteenust pakkuv ettevõte. Meil on 30-aastane rahvusvaheline kogemus parkimise korraldamisel ja arendamisel. Haldame Eestis enam kui 200 parkimisala.

Pealtnäha lihtne parkimise maailm on põnev ja mitmekülgne.
Siin on palju ära teha, et pakkuda klientidele uuenduslikku ja mugavat teenust.

Tagasi uudiste lehele

Haven Kakumäel opereerib parkimist EuroPark

24.07.2020

Haven Kakumäe parkimiskorraldaja on EuroPark

[...]

Loe veel

EuroPark aitab unistustel täituda!

30.07.2020

EuroPark toetab Minu Unistuste Päeva fondi vabatahtlikke ja osalisi pakkudes tasuta parkimisteenust.

[...]

Loe veel