Küpsised aitavad meil osutada teenuseid. Kasutades meie teenuseid nõustute küpsiste kasutamisega. Lähemalt

Ära jäta loomi ega lapsi kuumaga autosse!

17.07.2018

Paari päeva eest avastas EuroPark parkimiskorraldaja kahetsusväärselt ühe suletud akendega sõidukisse jäetud koera. Praegu, kui väljas ulatuvad soojakraadid 30-ni ja kohati üle sellegi, võib sõidukis, mille aknad ja uksed on suletud, tõusta temperatuur kahekordseks ning autosse ootama jäetud loomakesel tekkida ülekuumenemine.

Suletud akendega autosse jäetud koerakese avastanud korraldaja võttis kiirelt ühendust häirekeskusega, et tuvastada sõidukiomanik ning päästa koer ülekuumenemisest. Politsei helisas sõidukiomanikule ning palus looma juurde naasta. Korraldaja ootas kannatlikult omaniku saabumist, et kindlaks teha, et keegi ikka välja ilmub ning loomale õhku annab. Kaupluses aega veetnud loomaomanik saabus 35 minuti pärast ning sel korral koer päästeti.

Kahetsusväärselt avastame selliseid juhtumeid oma parklates aga liigagi palju. Soovime siinkohal panna kõikidele autoomanikele südamele, et ärge jätke loomi ega lapsi praeguse ilmaga autosse ka mitte lühikeseks ajaks! Ka see lühike aeg võib autos olija jaoks olla liiga pikk. 

 

Tagasi uudiste lehele

EuroPark ja Delfi ühisaktsioon - Roolis ei loe!

26.09.2018

Nutisõltuvusest on saamas suurim liiklusoht

[...]

Loe veel

Pimedate Ööde Filmifestival tuleb taas - 16.11-2.12.2018

08.10.2018

Nagu igal aastal, pakub ka sel aastal pöffihuntidele parimaid parkimistingimusi EuroPark!

[...]

Loe veel