EuroPark jagab Barkingu rakenduse kaudu iga kuu kuni 50 000 euro eest parkimisaega!

23.11.2018

EuroPark ja Barking sõlmisid novembris 2018 koostöökokkuleppe, mis võimaldab Barkingu rakenduse kasutajatel parkida poole odavamalt EuroPark’i väliparklates.

EuroPark ja Barking sõlmisid novembris 2018 koostöökokkuleppe, mis võimaldab Barkingu rakenduse kasutajatel parkida poole odavamalt EuroPark’i väliparklates. Tõsi, 50% soodustusega kohtade arv on piiratud ning soodustus kehtib igapäevaselt nendele, kes esimesena parkimist alustavad.

Tallinna autojuhtide jaoks toob liitumine kaasa märkimisväärselt suure võidu, võimaldades kokku hoida igakuistelt parkimistasudelt. Rahaliselt tähendab see ca 50 000 euro eest parkimisaega iga kuu.

„Barking on oma kolme tegevusaasta jooksul alati jälginud kahte peamist väärtust – kõige soodsamad parkimisvõimalused ja trahvivaba parkimine. Koostöös EuroPark`iga võimaldab Barking autojuhtidele neid väärtusi veelgi laiemalt pakkuda,“ kommenteeris koostööd Barkingu tegevjuht Kustas Kõiv.

Lisaks soodustustele lahendatakse ühiselt ära suur mure – turistidel ei ole võimalik parkida parklates, kus puudub makseautomaat. Teatavasti töötab M-makse ainult Eesti mobiilside operaatori klientidel, kuid Barking rakenduses saab tasuda ka krediitkaardiga.

„EuroPark on turuliidrina teinud olulise arenguhüppe digivaldkonnas. Täiendatud on infosüsteeme, toimub automaatne ja ilma piletita parkimine, välja on arendatud sõiduki numbrituvastus süsteem, erinevad digilahendused ja uued maksevõimalused. EuroParki jaoks on oluline olla kliendile lähedal ning pakkuda parimat klienditeenindust, mistõttu liitumine uute parkimisrakendustega on loogiline samm ettevõtte kasvamisel“ lisas omalt poolt koostööleppe tagamaid selgitades EuroParki tegevjuht Karol Kovanen.

Lae alla Barking rakendus App Store'st või Google Play'st.

Soodustusega parklaid näed Barking rakenduses.

 

Head soodsat parkimist!

Tagasi uudiste lehele

Edukas Eesti Ettevõte 2018

14.03.2019

EuroPark Estonia OÜ 2018 aasta krediidireiting oli "AAA" (Suurepärane)

[...]

Loe veel