Rävala Parkimismaja uuendused

03.09.2014

Rävala Parkimismajas on uuenenud nii mugavust pakkuvad tehnilised detailid kui ka fuajee ning liftide disain. Mis ja miks täpsemalt, loe siit! 

Meil on hea meel teatada, et alates 15.08.2014 töötab Rävala Parkimismajas “koolitatud parkimissüsteem”. Eestis uudne numbrituvastussüsteem võimaldab mugavust nii püsikliendile kui ka lühiajaliselt parkivale kliendile.

Püsikliendi parkimiskaart on võimalik siduda auto registreerimisnumbriga ning sisenemine - väljumine toimub automaatselt auto numbri alusel, kaarti kasutamata. Süsteemil on oskus siduda ka lühiajaline parkimispilet ja sellega sisenenud auto. Peale tasumist pole kliendil enam vajadust väljapääsul piletit sisestada,  tõkkepuu avaneb automaatselt.

Samuti on meil suur rõõm tutvustada Rävala Parkimismajas EuroPargi uut koostööpartnerit ja head sõpra – Eesti Riiklikku Sümfooniaorkestrit, kelle ilmet ja rahvuslikku graafikat Rävala siseruumide esimesel korrusel ka näha on võimalik. 

ERSO ja EuroPargi koostöös pakume 2014/2015 hooajal ERSO kontserdi ajal 3h tasuta parkimist Rävala Parkimismajas. Miks me seda teeme? Nii saame omalt poolt kaasa aidata Eesti esindusorkestri silmapaistvusele väljaspool kontserdisaali ning muuta koostöö tulemusena kontserdielamused muretuks ja nauditavamaks. 

Uus koostöö toob kasu ka EuroPargi püsiklientidele — ERSO pakub rõõmuga kõigile EuroPargi püsiklientidele ERSO kontserdi pileteid 15% soodsamalt. Soodustus kehtib parkimiskaardi alusel ning pileti ostmisel Estonia kontserdisaali kassast.
 

Tere tulemast uuenenud ja orkestreeritud Rävala Parkimismajja!

Tagasi uudiste lehele

Parkimine Sadama piirkonnas

12.06.2015

9.juulist on avatud Suurtüki 12 parkla, lisaks soovitame piirkonnas kasutada Ahtri 3 või Tuukri 1b parkimisalasid, lähedal on ka Tuukri 2. 

[...]

Loe veel

EP100 - parkimistsoonide uus sajand 

09.07.2015

Estonia pst 15 on EuroPargi parkla, mis kannab tsoonitähist EP100! Sellega ületasime uue verstaposti ning saime pärituult tiibadesse. 

[...]

Loe veel