EuroParki äpi lepinguline teenus ettevõtetele

EuroParki äpi lepinguline teenus pakub mitmeid eeliseid, mis aitavad optimeerida ettevõtte parkimisprotsesse ning säästa aega ja ressursse.  Liitudes EuroParki äpi lepingulise teenusega, on võimalik muuta parkimine ettevõtte jaoks veelgi lihtsamaks ja mugavamaks.

Mugav parkimine ettevõtte autodele

Parkimise haldamine on nüüd lihtsam, kui kunagi varem. Iseteenindusportaalis on võimalik lisada ja muuta autonumbreid vastavalt vajadustele. Äpp võimaldab hõlpsalt hallata parkimist kõikides EuroParki väliparklates. Kasutajad saavad lihtsalt alla laadida EuroParki äpi ja valida makseviisiks "Makse lepingu alusel" ning aktiveerida parkimise äpis. 

Lihtne ja läbipaistev tasumine koondarvega

Kõik ettevõtte töötajate poolt tehtud parkimised arveldatakse koondarvega, mis vähendab oluliselt raamatupidamise haldamisega seotud tööd ning tagab kulude selguse ja läbipaistvuse. Mobiilne parkimine EuroParki äpiga ei nõua lisatasusid, muutes selle taskukohaseks ja kasutajasõbralikuks lahenduseks.

Vabadus parkida kõikides EuroParki väliparklates

Kasutades äppi, ei pea valima kuupõhist parkimist konkreetses parklas, mis on eriti mugav tööandjatele, kelle töötajatel on tööasjus ringi liikumist. Ettevõtte autod saavad parkida mugavalt kõikides EuroParki väliparklates vastavalt parklates kehtivatele tingimustele ja hinnakirjadele.

Piiriülene kasutamine

EuroParki äppi saab edukalt kasutada Eestis, Lätis ja Leedus, võimaldades ettevõtetel laiendada oma tegevust piiri taha. Arveldamine toimub riikide lõikes eraldi.

Kuidas see toimib?

  1. Täitke avaldus. Laadige avaldus alla SIIT, sisestage andmed ja saatke europark@europark.ee.
  2. Allkirjastage leping. Pärast avalduse saatmist saadame lepingu allkirjastamiseks.
  1. Aktiveerige iseteenindus. Pärast allkirjastatud lepingu kättesaamist saate juurdepääsu iseteenindusportaali, kus on võimalik mugavalt hallata parkimisõigusi.

 

Küsimuste korral võta julgelt ühendust e-posti teel europark@europark.ee või helista numbril +372 661 0223